Lidé v Go2

Zkušený tým profesionálů

Jádro naší specializované cestovní kanceláře je tvořeno týmem zkušených profesionálů, zaměřujících se jednotlivě na vybrané destinace. Svou lásku k cestování sdílíme s našimi klienty, jejichž přání se snažíme přetvořit v realitu prostřednictvím široké nabídky zájezdů šitých na míru.

 

"Go2, štika v rybníce kaprů cestovních"

Co umíme

V oblasti cestovního ruchu působíme již od roku 2005. Od té doby se pole naší působnosti neustále rozšiřuje, a proto se s námi v současnosti můžete vydat do mnoha exotických destinací všude po světě...


Naše zájezdy šité na míru nabízíme nejen pro jednotlivce či skupiny, ale vybrat si u nás můžete ze zájezdů individuálních či určených pro firemní klientelu.

Pavla
Janková

USA

garant destinace

Pavla je hlavním garantem programů a zájezdů do USA. V cestovním ruchu pracovala již při studiu a po jeho ukončení strávila půlroku v Austrálii. V roce 2003 se poprvé dostala do vytouženého New Yorku a na západ USA, kde ji uchvátila tamní příroda. Od té doby do USA vycestovala několikrát, miluje řízení nekonečnými americkými silnicemi, bezprostřednost Američanů a dobré jídlo. Na rodné Moravě si nadevše cení posezení s přáteli u dobrého vína a saunu.

Ada
Tzoneva

Indonésie

garant destinace

Jako garant Indonésie zajišťuje přípravu skupinových a individuálních zakázek. Cestování se jí stalo osudovým již během studií na Univerzitě Karlově, kdy 2 roky žila a studovala v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Svou zatím poslední velkou cestu podnikla po dokončení studií, kdy strávila několik měsíců v Indonésii, která ji naprosto očarovala. Miluje vše, co nezná, má ráda netradiční věci a dobré jídlo.

Veronika
Šmejkalová

Indonésie

senior konzultant

V CK Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů v Indonésii. Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Bali a Indonésie ji očarovaly svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani vřelý přístup a přátelskou povahu domorodých lidí. Selamat jalan!

Veronika
Cerhová

vládkyně všech moří
V CK Go2 koordinuje všechny destinace a podílí se na bezproblémovém chodu pražské kanceláře. Nabyté zkušenosti z pobytů v zahraničí uplatnila při přípravě programů do Austrálie, Pacifiku a Indonésie. Je držitelem certifikátu Australského specialisty pro Českou Republiku od Tourism Australia. Austrálie jí uchvátila natolik, že se tam často vrací a stále má co objevovat.

Ivana
Hrbková

korporátní klientela, letenky

vedoucí kanceláře

Ivana má v Go2 na starosti bezproblémový chod kanceláře, zpracovává zakázky do Mexika a rezervace letenek. Je vášnivou cestovatelkou, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata v útulku. Ve volném čase ráda poznává nové lidi, učí se cizí jazyky a čte.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinací

Hlavní garant programů a zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země. Volné chvíle tráví v přírodě se svým psem Žerykem. Při jejích pobytech na Srí Lance pak fotografováním velryb a delfínů na oceánu.

Věra
Kusá

Srí Lanka

senior konzultant

Věru zastihnete jak v Praze, tak na Srí Lance, kde mimojiné i průvodcuje klienty. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. V Go2 připravuje a realizuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Zařídí Vám dovolenou plnou zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti. Ve volném čase cestuje, poslouchá hudbu a jezdí na lyžích.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

garant destinace

Skupinové a individuální zájezdy do Vietnamu - to je doména Nikoly. Od roku 2010 se pohybuje v cestovním ruchu jako průvodce, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Do Vietnamu se poprvé podívala jako turista v rámci velké cesty po Asii. Ráda by, aby klienti Go2 prožili ve Vietnamu autentické zážitky, potkali místní a poznali tak i běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá i o výuku jazyků, působila jako lektorka češtiny v krajanských spolcích v USA.

Karolína
Matějčková

Mauricius a Vietnam

senior konzultant

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití. Kromě destinace Mauricius zajišťuje také cesty do Vietnamu.

Petr
Musílek

Austrálie

garant destinace

Originální programy do Austrálie nebo na Pacifické ostrovy - to v Go2 čekejte od Petra. Průvodcovská a publikační činnost, aktivní propagace cestování po Austrálii, Garant knižního průvodce National Geographic o Austrálii, spolupráce s Českým rozhlasem na pořadu „Mezi kontinenty“ a další - výčet jeho aktivit je dlouhý. A mimo Go2 létá na paraglajdu a jezdí na horském kole.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinace

Přípravuje a realizuje zájezdy do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svojí druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s japonskou kulturou na "vlastní kůži". Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Veronika
Hájková

Mexiko

garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Mexika. Má procestované jak Mexiko, tak Jižní Ameriku, kam se vydala při studijích španělštiny a portugalštiny na FFMU. Spolupracuje na kulturních akcích španělsky mluvících zemí a filmových festivalech. Je vášnivá cestovatelka, hovoří 5ti jazyky a dělá nejlepší guacamole.

Aneta
Maříková

rezervace letenek
V Go2 zajišťuje rezervace a prodej letenek. Její vášeň k cestování ji přivedla ke studiu vysoké školy v oboru cestovní ruch. Volný čas nejraději tráví cestováním po světě, ochutnáváním místních specialit, poznáváním nových kultur a učením se cizích jazyků, věnovala se také průvodcování. Baterky jí spolehlivě nabije příroda a sport.

Marcel
Žitník

rozvoj společnosti

 

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal prací v australských cestovních kancelářích. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti, které vychází z požadavků klienta.

Zuzana
Lebedová

Srí Lanka

konzultant

Zuzka má v Go2 na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Už od mala cestovala po Evropě, později přidala i cesty do Asie, Ameriky i Afriky. Nejvíce ji však svou přírodou, prostředím, úžasnými památkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Připravuje programy tak, aby se Vám dovolená líbila a viděli jste ze Srí Lanky to nejlepší. Kromě cestování je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlingu, díky kterému procestovala Evropu a Ameriku.

Tereza
Vondrová

Austrálie

konzultant

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie,na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všechny tyto oblasti procestovala během svého tříletého studijně-pracovního pobytu v Austrálii, kde vystudovala Master of Business Administration. Ráda se se svými zkušenostmi z těchto zemí podělí s lidmi, kteří se tuto část světa chystají navštívit. Cestování je její velikou láskou, nejraději poznává kulturu a krajinu mimo Evropu a ráda ochutnává neznámá jídla.

Iveta
Dubcová

Vietnam a Indonésie

konzultant

V Go2 se s Ivetou setkáte při realizaci zájezdů do Vietnamu a do Indonésie. Tyto země procestovala během studia v Austrálii. Na cestování si zamilovala poznávání místních lidí, jejich kultur, myšlení a reakcí. Jejím přáním je, aby každá cesta, kterou naplánuje, byla nezapomenutelná a plná nových poznání. Svůj volný čas nejraději tráví aktivně s přáteli v přírodě.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií. Svůj volný čas tráví ve fitness centru, běháním a v neposlední řadě ráda cestuje.

Dominika
Šubová

konzultant
V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska. Hned po první návštěvě jí Srí Lanka uchvátila svou krásnou přírodou a dlouhou historií. Odvezla si spoustu zážitků, které dál předává svým klientům a chce aby si z dovolené přivezli nezapomenutelné zážitky.

Nikola
Mačugová

hlavní zástupce Go2 na Slovensku
Je hlavní zástupkyní GO2 na Slovensku. Zároveň má na starosti prodej zájezdů na Slovensku a rovněž v České republice. Poznávání jiných zemí ji uchvátilo už dávno. Během studií pracovala v USA a ve Spojeném království, avšak rozhodla se vrátit a prostřednictvím GO2 připravuje zájezdy pro jiné. Taktéž se věnuje i tlumočení a překladům.

Martin
Slíva

Nový Zéland

specialista

Nový Zéland poprvé navštívil, procestoval a prochodil roku 2001, taktéž si poprvé vyzkoušel prùvodcování na NZ. Od roku 2004 žije na Novém Zélandu v regionu Southern Lakes. Byl zakladatelem a spoluvlastníkem CK True Travel. Po mnohaleté spolupráci s CK Go2 se stal Martin její součástí a novozélandskou základnou. Veškeré zkušenosti z více jak 15 let práce v novozélandském turismu a osobní znalost všech koutù NZ nyní sdílí s kolegy z pražské kanceláře Go2, připravuje jak skupinové zájezdy, tak individuální cesty šité na míru.
hledej