Ubytování v USA

Tipy na ubytování v USA

Výběr ubytování v USA je široký: od motelů, přes standardní řetězce hotelů, luxusnější hotely, až po privátní vilky.

  • Co znamená, když se řekne ,,levné ubytování“?
  • Jak je to s bydlením v kempech?
  • Jaké jsou možnosti služebních cest v USA?

Ubytování v USA pro Vás navrhneme s ohledem na záměr Vaší cesty a Vámi zvolený standard.

Ubytování v USA
Pavla Janková
Garant destinace USA

"Vidět New York byl můj dětský sen a objevování Ameriky je stále mým koníčkem."

neváhejte se na nás obrátit
+420 774 780 948, +420 228 224 970

Tipy na levné ubytování v USA

Možností, jak ušetřit na ubytování v USA, je spoustu, vždy záleží na Vašich preferencích a požadavcích na kvalitu a pohodlí.

Levné motely v USA

Minimálně jeden funkční motel najdete na každém americkém maloměstě. Stačí najít svítící tabuli s nápisem ,,vacancy“ (v překladu ,,volný pokoj“). Pokoje bývají jednolůžkové či dvoulůžkové. Vybavení motelů je většinou základní, ale dostačující. Čeká Vás tu WC s koupelnou, televize, klimatizace, telefon, kávovar a wifi (někdy za poplatek).
V některých motelech je v ceně zahrnuta i snídaně nebo například zdarma přístupný bazén. Nejlepší je si motel zarezervovat v předstihu přes internet a zaplatit až v motelu. Mezi největší a nejznámější motelové řetězce v USA patří např. Super 8 Motels, Travelodge či Motel 6. Cena za pokoj pro dvě až čtyři osoby se obvykle pohybuje v rozmezí od 25 do 80 dolarů.

Slevové kupóny a kódy na ubytování v USA

Hotely je dobré vybírat si prostřednictvím různých srovnávačů, jeden z nejlepších je HotelsCombined. Různé portály občas nabízejí stejný hotel za různou cenu, tímto srovnávačem předejdete situaci, kdy byste mohli rezervaci pořídit levněji. Časté jsou časově omezené slevy na ubytování ku příležitosti různých svátků, které najdete na internetu. V různých informačních centrech nebo na benzínkách si také můžete vyzvednout knížečky se slevovými kupóny, které srazí ceny o třetinu až polovinu.

Hostely v USA

Hostely obecně patří mezi nejlevnější způsoby ubytování. Nevýhodou je však ztráta soukromí, protože si zde platíte jen postel v pokoji s dalšími ubytovanými, kterých může být v jedné místnosti až 16. Čím více lidí v místnosti je, tím je cena samozřejmě nižší. V hostelech najdete i soukromé pokoje, ale ty už bývají cenově srovnatelné jako jiný typ ubytování.

Kempování v USA

S kempováním se setkáte zejména v národních parcích a u hlavních turistických míst. Cena za jednu noc se pohybuje v rozmezí 7 – 20 dolarů, přičemž se platí za prostor ke kempování, do kterého se vejdou až 3 stany. Kempovací místa mají mezi sebou dostatečnou vzdálenost a velmi často jsou od sebe oddělena keři nebo stromy. Každé kempovací místo je vybaveno stolem, lavicemi, ohništěm, případně roštem.
K dispozici máte vodovodní kohoutek s pitnou vodu a zpravidla i elektrickou zásuvku. V kempech najdete chemické nebo suché záchody a umývárny. Kempy jsou někdy vybaveny i sprchou, do které se v některých případech dostanete až po zaplacení malého poplatku. Rezervovat místo v kempu si můžete přes Recreation.gov nebo ReserveAmerica.com, platí se povětšinou v hotovosti. Maximální doba pobytu je 7 až 14 dní.

Ubytování v USA Premium

Hotely v USA čtyřhvězdičkové kvality, které doporučujeme jak pro cestování, tak pro pobyt na několik dní.
Cena se odvíjí od polohy hotelu.

Ubytování v USA Economy

Dvou až tříhvězdičkový standard motelů/hotelů, vhodný zejména pro cestování po USA za příznivou cenu. Dojezdová vzdálenost do jedné hodiny autem od místa Vašeho zájmu. Pořádně si pročtěte recenze na daný hotel, ať nedopadnete jako Vít. Jeho příběh se dozvíte zde .

Ubytování v USA

Ubytování v USA - New York

New York je obrovské město, které se skládá z pěti hlavních čtvrtí: Manhattan, Queens, Bronx, Brooklyn a Staten Island. Pokud se sem chystáte jako turista, zřejmě toužíte bydlet na Manhattanu, kde se také nachází naprostá většina newyorských pamětihodností, jako je Times Square nebo Empire State Building.

Ubytujte se v moderním hotelu s výbornou atmosférou a polohou přímo v centru dění Moxy NYC Times Square**** , od 9 dní, cena od: 34 300 Kč. Každý den odtud můžete vyrazit a poznávat úžasný New York, jeho slavné budovy nebo nakupovat v těch největších obchodech světa. V blízkosti hotelu se nachází veřejná podzemní doprava i zastávky vyhlídkových autobusu. Večer budete mít kousek na představení divadel na Broadway nebo na /strong>sportovní zápasy do Madison Square Garden. V hotelu si zajděte na drink do střešního baru v 17. patře s okouzlujícím výhledem na svítící Empire State Building.

Ubytování v USA Business

Ubytování v USA pro firemní klientelu, hotely v blízkosti kongresových center, výstavních hal a podobně.

Více o možnostech zajištění služební cesty.

Ubytování v USA

Ubytování v USA - Florida

Florida jako turistický ráj je rájem i pro hotely. Na Floridě se lze ubytovat v nesčetně hotelových zařízeních různé kvality a různých cen. Právě ceny ubytování jsou faktorem, který se výrazně mění v závislosti na probíhající turistické sezoně. Ve špičkách, což je například v jižní části Floridy v zimních měsících, jsou ceny často až dvojnásobné oproti cenám mimo hlavní sezonu.

Milovníci komfortu, kteří nemusí příliš hledět do peněženky, si mohou vybrat, zejména ve vyhlášených turistických oblastech jako např. Miami Beach, z řady luxusních hotelových resortů. Třeba Grand Hotel Miami Beach**** , od 9 dní, cena od: 32 890 Kč. Vzhledem k tomu, že Florida je nejen turistickým ale i golfovým rájem s více než 1200 hřišti, jsou pro milovníky golfu v nabídce i luxusní golfové resorty, které spolu s ubytováním nabízejí i vyžití na golfových greenech skvěle připravených hřišť. Zarezervujte si například Sawgrass Marriott Golf Resort & Spa**** , od 9 dní, cena od: 41 190 Kč, kde si můžete zahrát golf na jednom z nejlepších hřišť v Ponte Vedra Beach na Floridě nedaleko města Jacksonville.

Ubytování v USA

Jaké ubytování v USA nabízí CK Go2

CK Go2 nabízí ubytování v USA od kategorie 3 hvězdiček výše, které je osvědčené a prověřené. Nenabízíme velmi levné ubytování z důvodu, že nemůžeme zaručit kvalitu a čistotu prostředí a okolí.

NÁŠ TIP

Pokud cestujete v hlavní sezoně a v období prázdnin, doporučujeme rezervovat ubytování v USA s větším předstihem.
Více o vhodném počasí na cesty.

To samé platí pro ubytování v New Yorku, Miami, San Franciscu, na Aljašce a Havajských ostrovech.

Z motelů není třeba mít strach, překvapí Vás svou romantickou stylovostí a komfortem.

Jestliže si na cestách rádi připravujete jídlo sami, zařídíme Vám pokoj s kuchyňským koutem.

Při delším pobytu zvolte pobyt v tzv. Condominium nebo ve vilkách s bazénem.

Ubytování v USA

Ubytování v USA - Havajské ostrovy

Havajské ostrovy jsou významným americkým turistickým letoviskem, které ročně navštíví velké množství turistů z celého světa. Lákají je sem především pověstné dlouhé písčité pláže a překrásné azurově zbarvené moře nabízející výtečné podmínky pro surfování či potápění. Možností, kde se na Havaji ubytovat, je opravdu mnoho. Než se ale vydáte na svoji dovolenou na Havajských ostrovech, určitě si zajistěte ubytování dopředu.

Ty největší a nejluxusnější hotely či hotelové komplexy najdete hlavně na čtyřech největších ostrovech – Oahu, Hawaii (Hilton Waikoloa Village****, od 10 dní, cena od: 55 870 Kč), Maui (Aston Maui Kaanapali Villas****, od 10 dní, cena od: 58 180 Kč) a Kauai ( Kiahuna Plantation Resort Kauai***, od 10 dní, cena od: 56 950 Kč). Za komfortním ubytováním můžete vyrazit například do hlavního města Honolulu, kde překrásnou pláž Waikiki lemují různé hotelové komplexy, např. Park Shore Waikiki***, od 10 dní, cena od: 48 230 Kč, který nabízí hostům úžasný výhled na Diamond Head a Tichý oceán.

Ubytování v USA

Ubytování v USA - Las Vegas

V Las Vegas je nespočetné množství hotelů a motelů. Ceny hotelových pokojů jsou mnohem nižší než v jiných velkých městech. Toto platí zejména v pracovních dnech. Naopak nejdražší ubytování je při noclehu z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Doporučujeme Hotel Wynn*****, od 9 dní, cena od: 38 800 Kč s exotickým nádechem, který se nachází přímo v centru dění na Las Vegas Strip.

Ubytování v USA

Ubytování v USA Deluxe

Pro náročné klienty, kteří upřednostňují vysoký standard služeb, soukromí a ubytování v nejlepších lokalitách.

Spolupracujeme se světovými touroperátory, proto jsou naše ceny výhodnější.

Ceny u nás jsou konečné, pokud se platí na místě další poplatky jako resort fee, nebo parkovné, budete o nich dopředu informováni.

 
AKTUÁLNĚ